O nás

Sme nezávislý magazín o kreativite a inováciách pre všetkých tvorivých a podnikavých ľudí. Popri odborných článkoch prinášame pravidelné aktuality zo sveta startup-ov, inovatívneho biznisu, marketingu a umenia.

Našou víziou je pomáhať jednotlivcom, skupinám i organizáciám úspešne uskutočňovať svoje nápady a inovačné projekty a podporovať tvorivé myslenie v spoločnosti. Veríme, že vďaka kreativnemu mysleniu a inováciám môžeme spoločne vybudovať lepší svet.

M. Hanes

Krivan

Dizajnér, kameraman a inovátor

Od pôvodného povolania chemika som sa viackrát počas podnikania vzdialil. A to počas vývoja prvého padákového krídla s nafukovacou nábežnou hranou ako aj počas vývoja a výroby niekoľkých designov bezpečnostných postrojov na práce vo výškach.

Kreatívnosti som si dostatočne užil aj v reklamnej firme pri tvorbe nafukovacej reklamy. Od reklamy k filmárčine a videoprodukcii bol už len malý krôčik.

V poslednej dobe sa zaoberám inovatívnymi riešeniami v oblasti prúdenia tekutín, z čoho vzišlo niekoľko patentových riešení.

Ak sa práve netáram po krásnej slovenskej prírode, prispievam do tohoto magazínu aby som povzbudil všetkých začínajúcich kreatívcov ale aj ostatných informáciechtivých nadšencov techniky v ich bohumilej činnosti.

Váš admin

www.mamnapad.cz

Partnerský web